تبلیغات
گروه سبحان - چرا مشایی با نبویان مناظره نمی‌کند؟

گروه سبحان

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

درحالی که چند هفته از اعلام رسمی آمادگی حجت‌الاسلام نبویان، استاد موسسه امام خمینی(ره) قم مبنی بر آمادگی برای مناظره با اسفندیار رحیم مشایی بر سر تفکرات و عقاید او می‌گذرد، رئیس دفتر رئیس جمهور تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این مساله نشان نداده است.


به گزارش رجانیوز، با اینکه حجت‌الاسلام نبویان اعلام کرده که حاضر است تا در یک جلسه عمومی به مناظره با مشایی بپردازد، در روزهای اخیر افراد مختلفی از حامیان جریان نفوذی در دولت به نیابت از مشایی برای مناظره، با برخی سایت‌های خبری مصاحبه کرده و ضمن تکرار مطالب بیان شده از سوی مشایی، از آمادگی خود برای مناظره با نبویان خبر داده‌اند.

در همین راستا، امروز پایگاه تحلیلی "برهان" اقدام به انجام یک نظرسنجی با موضوع مناظره با مشایی کرده است که به اخبار منتشر شده در روزهای اخیر بی ارتباط نیست.

برهان سوال نظرسنجی خود را اینگونه طرح کرده است: به نظر شما چرا «اسفندیار رحیم مشایی» از مناظره با «سید محمود نبویان» طفره رفت و فرد دیگری به این منظور معرفی شد؟

چهار گزینه این سوال هم به صورت زیر است: بی خبری «رحیم مشایی» از دعوت به مناظره؛ پایین بودن سطح علمی «رحیم مشایی» نسبت به طرف مقابل؛ هراس «رحیم مشایی» از بر ملا شدن انحرافش در جریان مناظره؛ «رحیم مشایی»، «نبویان» را در حد مناظره نمی‏داند.

گفتنی است تاکنون جمع زیادی از فعالان اینترنتی و همچنین علمای اهل تحقیق در کشور از برگزاری این مناظره استقبال کرده‌اند اما پاسخ روشن و مشخصی از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور بیان نشده است.نوشته شده در سه شنبه 31 خرداد 1390 توسط گروه سبحان
مقام معظم رهبری

نویسندگان
نظر سنجی
ابر برجسب ها
آمار سایت
Blog Skin