تبلیغات
گروه سبحان - بانگ سکوت می زنید ؟

گروه سبحان

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

موضوع: سیاسی -
دلنوشته ای خطاب به .....
واقعا چه فکری کردید که پیشنهاد تظاهرات (راهپیمایی ) سکوت دادید ؟
مردم که یادشان نرفته در محرم 88 چه کردید ؛ در اتفاقات بعد از انتخابات 88 چه ضررهایی به مردم ، نظام و ایران اسلامی زدید ؛ چقدر باعث خوشحالی صهیونیست ها و امریکاییهای معاند شدید .


فقدان یک جریان منتقد منصف از عملکرد دولت باعث شده که امثال شما آقایان منفرد یا به قولی " خواص مترود و منفور " از احساسات جوانان و ایران دوستان و اسلام گرایان و عدالت خواهان کم بینش سوء استفاده کنید ؛ شما فکر می کنید که مردم به سکولاریسم شما و نهضت دشمن دوست ، صهیونیست محور و فمینیست گرای شما اعتقاد و علاقه ای دارند ؟
نه ! نه ! مردم و ملت غیور ایران اسلامی از بعضی رفتارهای افراد و بی عدالتی هایی که اگر دنبالش را بگیری باز به شما و دوستانتان و در نتیجه به استعمار جهانی می رسد خسته شده اند و دنبال راه گریز از این تودرتوی بی پایان هستند و اما شما !؟
شماها که حتی به نزدیکترین دوستان و حامیان خود اعتماد و اعتقاد ندارید فکر می کنید تا کی می توانید برای مردم ابری باشید که ماه را پنهان کرده ؟
چرا و چگونه و چطور فکر می کنید که همه د توهم به سر می برند ؟
تا کی می خواهید ترس خود از وحدت ملت مسلمان را پنهان کنید ؟
شما اگر از ملت نم ترسیدید و اگر از حماسه هایی مثل " حماسه 9 دی " وحشت نداشتید با همه قوا به جنگ با نشریه ای موجه که اسم حماسی دارد ( نشریه 9 دی ) حمله نم کردید تا خاموشش کنید !!!!!!!!
آرزوی همه جوانان و دلسوزان اسلام و ایران این است که اگر قابل هدایت هستید که هدایت ؛ و گرنه هرچه زودتر به جزای اعمال منافی و متضاد با اسلام وایران اسلامی برسید .
اللهم عجل لولیک الفرج


نوشته شده در سه شنبه 24 خرداد 1390 توسط گروه سبحان
مقام معظم رهبری

نویسندگان
نظر سنجی
ابر برجسب ها
آمار سایت
Blog Skin